Cięcie wodą – na czym polega? – precyzyjna technologia w zakładzie inżynieryjnym Imperial CNC

W zakładzie inżynieryjnym Imperial CNC cięcie wodą to jedna z wielu oferowanych usług w obróbce stali i aluminium. Firma ta posiada 25-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz obróbce detali mechanicznych z blachy i aluminium. Oferuje usługi projektowania w systemie Solid Edge. Jej dokumentacja i pliki wykonawcze mogą być przygotowane w formacie wskazanym przez klienta. Zakład inżynieryjny Imperial CNC dysponuje działem konstrukcyjnym i technologicznym. Inżynierowie specjalizują się w projektowaniu detali oraz gotowych produktów wykonanych ze stali, aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałów, na których obróbkę pozwala park maszynowy firmy.

Zakład inżynieryjny

Doświadczony dział technologiczny firmy Imperial CNC składa się z projektantów, konstruktorów i technologów o wysokich kwalifikacjach. Wsparci nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, dają początek każdemu procesowi produkcyjnemu. Pozwala to na uzyskanie detali o najwyższej jakości.

Nowoczesny park maszynowy

Park maszynowy Imperial CNC to nowoczesny i stale odnawiany zbiór maszyn. Umożliwia kompleksową usługę obróbki stali i aluminium. W ofercie firmy znajduje się między innymi cięcie laserem, zaginanie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, wyoblanie, toczenie, frezowanie oraz malowanie proszkowe.

Cięcie wodą CNC

Cięcie wodą to technika polegająca na przecięciu blachy lub innych materiałów za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Jest to jedna z najbardziej precyzyjnych i ekologicznych technologii cięcia, która pozwala na uzyskanie detali o bardzo dokładnym kształcie i wymiarach. Woda, która jest używana do cięcia, pochodzi z zasobów naturalnych.

Dzięki cięciu wodą w zakładzie inżynieryjnym Imperial CNC możliwe jest uzyskanie detali o bardzo dokładnym kształcie, niezależnie od ich złożoności. Technologia ta pozwala na cięcie różnych materiałów, w tym stali, aluminium, mosiądzu, miedzi i tytanu.

2023-04-25-10-43