O firmie

Imperial CNC to nowoczesny park maszynowy i firma produkcyjna z 25 letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz obróbce detali mechanicznych z blachy oraz aluminium.

Od projektu do końcowego produktu. Kompleksowo pomagamy w realizacji Twoich produktów.

Pomagamy naszym klientom tworzyć wysokiej jakości produkty – tworzymy półfabrykaty. Potrafimy przekuć pomysł w konkretny projekt konstrukcyjny pozwalający stworzyć w wyniku obróbki finalny detal idealnie licujący się z pozostałymi komponentami  końcowego produktu. 

Projektowanie detali Imperial CNC usługi

Doświadczony dział technologiczny

Doskonale wiemy, że właściwie przeprowadzony proces projektowania skutkuje wysokiej  jakości detalem. Dlatego też temu etapowi poświęcamy wiele uwagi, a w konsekwencji pozostałe procesy  przebiegają  sprawnie i efektywnie. W naszym dziale technologicznym pracują  projektanci, konstruktorzy i technolodzy o wysokich kwalifikacjach. Wsparci nowoczesnymi narzędziami informatycznymi dają początek każdemu procesowi produkcyjnemu.  

Imperial CNC to nowoczesny, stale odnawiany i rozszerzany park maszynowy, pozwalający na kompleksową usługę obróbki stali i aluminium.

Nasz park maszynowy CNC daje nam możliwość świadczenia usług takich jak cięcie laserem, zaginanie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblanie, toczenie, frezowanie i malowanie.