Obróbka mechaniczna

Imperial CNC to zakład inżynieryjny, który specjalizuje się w kompleksowej obróbce detali mechanicznych wykonanych z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium, stali nierdzewnej i wiele innych. Wszystko to możliwe dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu Imperial CNC, który daje możliwość wykorzystania różnych technologii obróbki, takich jak cięcie laserem, zaginanie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblanie, toczenie, frezowanie i malowanie proszkowe.

Nasz dział konstrukcyjny i technologiczny składa się z doświadczonych inżynierów, konstruktorów i technologów, którzy pomagają w tworzeniu wysokiej jakości detali oraz gotowych produktów. Wspomagani nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, zaczynamy proces produkcyjny od projektu konstrukcyjnego, który pozwala stworzyć detal idealnie dopasowany do końcowego produktu.

Imperial CNC to park maszynowy, który stale się rozwija i rozszerza. Dzięki niemu możemy zaproponować wiele różnych usług obróbki, takich jak obróbka cnc, toczenie, frezowanie, gięcie, cięcie wodą, tłoczenie, wyoblanie, spawanie i malowanie proszkowe.

Jednym z najważniejszych etapów w procesie produkcyjnym jest etap projektowania. Dlatego poświęcamy wiele uwagi na to, aby proces ten przebiegał sprawnie i efektywnie. Wszystko po to, aby zapewnić klientom detale o najwyższej jakości.

Oferujemy również usługi projektowania w systemie Solid Edge, a dokumentację i pliki wykonawcze można przygotować we wskazanym przez klienta formacie. Wszystko to po to, aby zaoferować klientom kompleksową usługę od projektu do końcowego produktu.

Jesteśmy nowoczesnym zakładem inżynieryjnym z 25 letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz obróbce detali mechanicznych. Posiadamy doświadczony dział technologiczny, który w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym Imperial CNC daje możliwość świadczenia usług obróbki stali i aluminium na najwyższym poziomie. Wszystko to po to, aby zapewnić klientom detale o najwyższej jakości i kompleksową usługę od projektu do końcowego produktu.

Obróbka mechaniczna

Usługi transportowe