Imperial CNC – lider w branży obróbki skrawaniem stali i aluminium

Imperial CNC to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz obróbce detali mechanicznych z blachy oraz aluminium. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz dział konstrukcyjny i technologiczny z wieloletnim doświadczeniem, który pozwala nam na kompleksową usługę obróbki stali i aluminium. [Obróbka stali]

Wspieramy naszych klientów od etapu projektowania do produkcji finalnego produktu. Nasz doświadczony dział technologiczny składa się z projektantów, konstruktorów i technologów o wysokich kwalifikacjach. Poświęcamy wiele uwagi na etapie projektowania, aby zapewnić wysoką jakość detalu i sprawny przebieg pozostałych procesów produkcyjnych.

Park maszynowy CNC

Nasz park maszynowy CNC to nowoczesne narzędzie, które daje nam możliwość świadczenia usług takich jak cięcie laserem, zaginanie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblania, toczenie, frezowanie i malowanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi obróbki skrawaniem stali i aluminium.

Obróbka skrawaniem to jedna z najczęściej wykonywanych operacji w obróbce mechanicznej. Polega na usuwaniu nadmiaru materiału przy pomocy narzędzi skrawających. Technologia ta pozwala na obróbkę detali o skomplikowanych kształtach, jak również na obróbkę materiałów o wysokiej twardości, takich jak stal nierdzewna.

Obróbka skrawaniem

W naszym zakładzie inżynieryjnym stosujemy różne techniki obróbki skrawaniem. Mianowicie toczenie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie. Nasze maszyny umożliwiają precyzyjną obróbkę detali zgodnie z wymaganiami klienta. Doświadczona kadra inżynierów i operatorów maszyn zapewnia wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń.

W obróbce stali stosujemy najnowsze technologie, takie jak cięcie laserem, cięcie wodą czy spawanie. Wszystkie procesy obróbki są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić klientom detale o wysokiej jakości i dokładności.

Imperial CNC to firma, która potrafi przekuć pomysł w konkretny projekt konstrukcyjny pozwalający stworzyć w wyniku obróbki finalny detal idealnie licujący się z pozostałymi komponentami końcowego produktu. Nasza oferta obejmuje również usługi projektowania w systemie Solid Edge. W ramach usług przygotowujemy dokumentację i pliki wykonawcze we wskazanym przez klienta formacie. [Obróbka stali]

Zapraszamy do kontaktu.

Pomoc drogowa