Producent prefabrykatów

Imperial CNC to innowacyjny zakład inżynieryjny i firma produkcyjna, która może poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i obróbce detali mechanicznych z blachy oraz aluminium. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów i technologów, gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Specjalizujemy się w obróbce stali, aluminium, stali nierdzewnej oraz innych materiałów dostępnych w naszym parku maszynowym. Posiadamy dział konstrukcyjny i technologiczny, którego doświadczenie jest nieocenione. Nasi inżynierowie specjalizują się w różnorodnych projektach detali oraz gotowych produktów, przygotowując je z dbałością o najwyższą jakość. Nasze usługi obejmują również projektowanie w systemie Solid Edge, a dokumentację i pliki wykonawcze możemy przygotować w preferowanym przez klienta formacie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który udzieli Państwu więcej informacji.

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc, począwszy od fazy projektowej aż do uzyskania końcowego produktu. Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w tworzeniu wysokiej jakości produktów, a naszą specjalnością są półfabrykaty. Nasz zespół potrafi przekształcić pomysł w konkretne projekty konstrukcyjne. Po odpowiedniej obróbce dopasowują się idealnie do pozostałych komponentów końcowego produktu.

Kluczowym elementem naszej firmy jest doświadczony dział technologiczny. Wiemy doskonale, że prawidłowo przeprowadzony proces projektowania jest kluczem do uzyskania detalu wysokiej jakości. Dlatego też poświęcamy temu etapowi wiele uwagi. W konsekwencji sprawniej i bardziej efektywnie przebiegają pozostałe procesy. W naszym dziale technologicznym pracują projektanci, konstruktorzy oraz technolodzy posiadający wysokie kwalifikacje. Wyposażeni w nowoczesne narzędzia informatyczne, dają oni początek każdemu procesowi produkcyjnemu, zapewniając najlepsze rezultaty.

Imperial CNC to nasz nowoczesny park maszynowy, który stale jest odnawiany i rozbudowywany, aby zapewnić kompleksowe usługi obróbki stali i aluminium. Nasz park maszynowy CNC umożliwia nam świadczenie różnorodnych usług. Mianowicie cięcie laserem, gięcie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie.

Producent prefabrykatów

2023-05-29-11-35