Projektowanie Detali

Doskonałość w Obróbce Mechanicznej dla Twojej Firmy

Imperial CNC to renomowany zakład inżynieryjny i firma produkcyjna, która posiada ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu i obróbce detali mechanicznych z blachy oraz aluminium. Zaufanie naszych klientów oraz nasza wysoka jakość usług są dowodem na naszą doskonałą reputację w branży.

Działamy w oparciu o zaawansowany dział konstrukcyjny i technologiczny, który posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu detali i gotowych produktów wykonanych z różnych materiałów. Mianowicie stal, aluminium, stal nierdzewna oraz inne materiały. Nasza oferta obejmuje usługi projektowania w systemie Solid Edge. Nasz zespół inżynierów jest w stanie przygotować kompleksową dokumentację i pliki wykonawcze w wybranym przez Państwa formacie. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie od etapu projektu do końcowego produktu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy klientom w tworzeniu wysokiej jakości detali. Stanowią one doskonałe półfabrykaty do dalszej produkcji. Nasz zespół inżynierów potrafi przekształcić pomysł w konkretne projekty konstrukcyjne, które po obróbce będą idealnie pasować do pozostałych komponentów końcowego produktu.

Jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu jest doświadczony dział technologiczny. Wiemy, że odpowiednio przeprowadzony proces projektowania ma bezpośredni wpływ na jakość finalnego detalu. Dlatego też poświęcamy temu etapowi wiele uwagi, aby zapewnić sprawną i efektywną realizację pozostałych procesów produkcyjnych. Nasz dział technologiczny zatrudnia projektantów, konstruktorów i technologów o wysokich kwalifikacjach. Korzystając z nowoczesnych narzędzi informatycznych, dajemy początek każdemu procesowi produkcyjnemu.

Imperial CNC to nowoczesny park maszynowy, który stale się rozwija i poszerza, aby zapewnić kompleksowe usługi obróbki stali i aluminium. Mianowicie nasz park maszynowy CNC jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia. Umożliwiają cięcie laserem, zaginanie, obróbkę skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblania, toczenie, frezowanie.

Projektowanie detali

2023-05-20-14-29