Projektowanie solid

Innowacyjne projektowanie detali w zakładzie inżynieryjnym Imperial CNC

Imperial CNC to zaawansowany zakład inżynieryjny oraz firma produkcyjna, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i obróbce detali mechanicznych z blachy i aluminium. Nasza firma posiada dział konstrukcyjny i technologiczny zespołem doświadczonych inżynierów. Specjalizujących się w różnorodnych projektach detali oraz gotowych produktów wykonanych z różnych materiałów. Mianowicie stali, aluminium, stali nierdzewnej i innych, na które nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam przeprowadzać obróbkę. Oferujemy usługi projektowania w zaawansowanym systemie Solid Edge. Nasz zespół jest w stanie przygotować dokumentację i pliki wykonawcze w dowolnym, wskazanym przez Państwa formacie. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który chętnie pomoże Państwu w realizacji projektów.

Od etapu projektu do końcowego produktu, w naszej firmie zapewniamy kompleksowe wsparcie, aby pomóc w realizacji Państwa wyrobów najwyższej jakości. Naszym celem jest stworzenie doskonałych półfabrykatów, które idealnie pasują do pozostałych komponentów finalnego produktu. Potrafimy przenieść pomysł na konkretny projekt konstrukcyjny, który po przeprowadzeniu odpowiedniej obróbki stanie się idealnie dopasowanym detalem.

Klucz do osiągnięcia wysokiej jakości detalu to odpowiednio przeprowadzony proces projektowania. Dlatego też przykładamy szczególną uwagę do tego etapu, aby zapewnić sprawną i efektywną realizację pozostałych procesów produkcyjnych. W naszym doświadczonym dziale technologicznym pracują projektanci, konstruktorzy i technolodzy o wysokich kwalifikacjach.

Imperial CNC to nowoczesny park maszynowy, który stale się rozwija i poszerza, aby zapewnić kompleksowe usługi obróbki stali i aluminium. Wyposażony w najnowocześniejsze maszyny CNC, nasz park maszynowy umożliwia realizację szeregu usług, takich jak cięcie laserowe, gięcie, obróbka skrawaniem, cięcie na pile, spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblanie, toczenie, frezowanie oraz malowanie proszkowe.

Projektowanie solid

2023-05-20-14-37