Zakład frezarski

Firma Imperial CNC to nowoczesny zakład inżynieryjny oraz firma produkcyjna, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz obróbce detali mechanicznych z blachy i aluminium. Nasze usługi obejmują szeroki zakres technologii. Mianowicie obróbka stali, obróbka metalu, obróbka CNC, obróbka mechaniczna, toczenie, frezowanie, gięcie, cięcie wodą, tłoczenie, wyoblanie, spawanie oraz malowanie proszkowe.

W naszym zakładzie inżynieryjnym posiadamy dział konstrukcyjny i technologiczny, w którym pracują wysoko wykwalifikowani inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Nasi specjaliści specjalizują się w różnego rodzaju projektach detali oraz gotowych produktów wykonanych ze stali, aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałów, które można poddać obróbce w naszym parku maszynowym.

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi projektowania, korzystając z zaawansowanego oprogramowania Solid Edge. Nasz dział konstrukcyjny może przygotować kompletną dokumentację i pliki wykonawcze w wybranym przez Państwa formacie. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Państwa projektów.

Od samego projektu do końcowego produktu, oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji. Nasza firma angażuje się kompleksowo w proces tworzenia wysokiej jakości produktów. Pomagamy klientom przekuć ich pomysły w konkretne projekty konstrukcyjne. Dzięki temu, detal po obróbce idealnie pasuje do pozostałych komponentów końcowego produktu.

W naszym doświadczonym dziale technologicznym zdajemy sobie sprawę, że właściwie przeprowadzony proces projektowania ma kluczowe znaczenie dla uzyskania detalu najwyższej jakości. Dlatego poświęcamy wiele uwagi na tym etapie, co przekłada się na płynność i efektywność kolejnych procesów.

Zakład frezarski

2023-06-12-13-24