Zakład inżynieryjny Imperial CNC to firma produkcyjna, która specjalizuje się w projektowaniu i obróbce detali mechanicznych z blachy oraz aluminium. Firma ta posiada 25-letnie doświadczenie w branży. Posiada dział konstrukcyjny i technologiczny z wieloletnim doświadczeniem.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów z różnych branż. Oferujemy usługi projektowania w systemie Solid Edge. Dokumentacja i pliki wykonawcze możemy przygotować we wskazanym przez Państwa formacie.

W zakładzie inżynieryjnym Imperial CNC, oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od projektowania, poprzez obróbkę detali, aż do końcowego produktu. Dzięki temu naszym klientom, zapewniamy wysokiej jakości produkty. Wszystkie doskonale pasują do pozostałych komponentów końcowego produktu.

Doświadczony dział technologiczny to kluczowy element naszej firmy. Wszelkie projekty i procesy produkcyjne są odpowiednio planowane i analizowane przez naszych projektantów, konstruktorów oraz technologów. Dzięki temu, każdy proces produkcyjny jest sprawnie i efektywnie przeprowadzany.

Jednym z największych atutów naszego zakładu inżynieryjnego jest nasz park maszynowy CNC. To nowoczesny, stale odnawiany i rozwijany park maszynowy. Umożliwia kompleksową usługę obróbki stali i aluminium. Nasze możliwości obróbki obejmują cięcie laserem, zaginanie, obróbkę skrawaniem, cięcie na pile. Również spawanie, tłoczenie, cięcie wodą, wyoblanie, toczenie, frezowanie i malowanie.

Obróbka stali. W ramach tej usługi, oferujemy cięcie stali na pile, gięcie, toczenie oraz frezowanie. Wszelkie procesy obróbki stali przeprowadzamy zgodnie z wymaganiami klienta. W konsekwencji zapewnia doskonałą jakość końcowych produktów.

Obróbka metalu. W zakresie tej usługi, oferujemy cięcie, gięcie, toczenie, frezowanie oraz malowanie proszkowe. Dzięki naszym narzędziom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, zgodną z oczekiwaniami klientów.

Zakład inżynieryjny

Więcej w kolejnym artykule >>

2023-05-02-15-10